KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343031

nr 1534 3031

Jonas Netterberg

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 2007, "den förra staden". Olja på pannå, bildmått: 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 27x22 cm

Jonas Netterberg, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.

Utrop:

500 kr

måndag 17 april 2023
kl 20:59:53

Jonas Netterberg

Läs mer om Jonas Netterberg